Games7News - 22.07.2023|Благодійний турнір з "Битви колод"|Spiel des Jahres|Новинки та анонси|

Раді повідомити вам про нашу новулокалізацію.
Магічні вежі - настільна гра, ґка поєднує в собі елементи стратегії, будівництва та магії.

Що таке Warhammer і як у нього грають?

Серед багатьох художніх всесвітів світ Warhammer завжди виділявся. Справа навіть не в тому, що це глибокий опрацьований всесвіт з безліччю ретельно прописаних самостійних протиборчих фракцій, історія яких розтягнута на роки і століття. Відмінною особливістю франшизи є те, наскільки гармонійно та вдало вона лягла в основу різних ігор, що вдавалося зробити далеко не кожному вигаданому світу.

За кого грати? Поради новачкам щодо вибору армії у вархаммер 40к

Вибір армії у Warhammer 40К – це важливий крок, який визначить ваш досвід гри. Кожна раса у грі має свої унікальні особливості, ігровий стиль та естетику. Тому люди, щоб не купувати всі набори мініатюр у світі, часто віддають перевагу якійсь одній фракції. У цій статті ми розглянемо кілька порад для нових гравців щодо вибору армії у Warhammer 40К, щоб ви могли уникнути складнощів на старті входження.

Games7News - 08.07.2023|Багато локалізацій G7D|Through the ages|Northgard|Lords of Ragnarok|

Ігри за локалізацію яких відповідає Ігрова майстерня (частина ІІ)

Основи фарбування мініатюр

Багато людей, які приєдналися до Warhammer 40.000, дивує, що фарбування мініатюр – настільки важлива частина даного хобі і за своєю важливістю не поступається навіть збиранню ростера. Вона не тільки дозволяє оживити моделі та додати до них важливі деталі, створюючи візуально привабливі та реалістичні фігурки, а й є обов'язковою частиною дотримання кодексу гри.

Games7News - 24.06.2023|Ticket to ride|Розпаковка "Експедицій"|Розборки з "Warhammer"|

Ігри за локалізацію яких відповідає Ігрова майстерня (Частина І)

Games7News - 10.06.2023|Острів скарбів|Лють крові|Dorf Romantik|Mind MGMT|

Ігрова майстерня стала офіційним дистрибютором дитячих ігор LOKI. Також Ігрова майстерня восени привезе в магазини гру DORFROMANTIK.

Warhammer: Age of Sigmar – як грати, ігрова механіка

Warhammer: Age of Sigmar (Warhammer: Вік Сігмара) – це настільна гра, розроблена компанією Games Workshop. Він є спадкоємцем фентезійного всесвіту Warhammer Fantasy Battle і був перезапущений у 2015 році. Age of Sigmar пропонує гравцям можливість боротися за допомогою армій мініатюрних моделей у світі магії та фантастики. Особливістю Age of Sigmar є дещо спрощені правила, тому вона популярна серед гравців-початківців.

Як почати грати в Warhammer 40К без особливих витрат

Warhammer 40,000 як настільна гра цікавить багатьох і може приємно здивувати тих, хто подолає високий поріг входження до неї. Однак, крім глибини ігрових механік, існує ще один момент, який може відштовхнути деяких потенційних гравців, а саме – вартість усіх необхідних наборів для гри. Про те, скільки це може коштувати і як на цьому можна заощадити, ми сьогодні й поговоримо.

Космічний десант особливості

Космічний Десант (англ. Space Marine) — важливий елемент гри Warhammer 40.000, тактичної та стратегічної настілки, розробленої компанією Games Workshop. Космодесант у цьому випадку є однією з фракцій гри та представлений відповідними наборами фігурок Space Marines.

Warhammer 40000. Основи настілки

Настільна гра Warhammer 40,000 – це не лише занурення у художній світ, а й захоплюючий тактичний досвід. Тут гравці борються один з одним, керуючи армією мініатюрних моделей у похмурому та насиченому всесвіті. У статті ми розглянемо основи настільної гри Warhammer 40,000 і поговоримо про те, що вам знадобиться для входу в неї.

З чого почати знайомство з Warhammer 40000

Warhammer 40,000 можна назвати одним з найглибших і найцікавіших художньо створених світів. Цей захоплюючий і похмурий науково-фантастичний всесвіт приваблює безліч фанатів з усього світу. Якщо ви хочете познайомитися з Warhammer 40,000 і порине в тему повністю, то вам буде мало зіграти в одну гру або подивитися якийсь фільм. Знадобиться все: читати цикли книг, грати в настільні та відеоігри, адже тільки так вдасться сповна поринути у цей унікальний світ. До речі, купити різні товари по даному всесвіту, у тому числі настілки та фігурки для них, ви можете в магазині настільних ігор «Грова Майстерня» – ласкаво просимо!

5 кращих ігор з Warhammer 40000

Чим більше ви занурюєтеся у всесвіт Вархаммер, тим більше розігрується голод до продуктів на цю тематику. І навряд чи щось може занурити в тему глибше, ніж комп'ютерна гра, в якій ви не просто сторонній спостерігач, а й активний учасник подій. Сьогодні ми, магазин настільних ігор «Грова Майстерня», пропонуємо вам свій топ-5 найкращих тайтлів по улюбленому всесвіту.

Як грати у Warhammer 40K

Неосяжність і глибина всесвіту Warhammer 40K не тільки не відпускає старих шанувальників, але й приваблює нових. Це саме той випадок, коли поріг входження є перевагою, а не перешкодою на шляху до освоєння теми в цілому та гри зокрема, адже складно – значить цікаво та незвичайно. Ми в магазині настільних ігор «Грова Майстерня» раді, що в полку любителів Warhammer 40K поповнення і хочемо допомогти вам зробити перші кроки.