Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:
Інтернет-магазин 
Пн-Пт: 10–18.00 (сб та нд вихідні)
 
0
Мій кошик

Мініатюри Tomb Kings of Khemri

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Царі гробниць (tomb kings), колись відомі як царі-жерці, управляли Нехарою, однією з найдавніших людських цивілізацій, яка виникла близько двох тисяч п'ятсот років до нашої ери, за часів народження Зігмара і заснування Імперії. З усіх неживих істот, що прагнули контролювати мертвих, лише царі гробниць мали повне право володіти цією потужною силою, оскільки вони правили великою цивілізацією ще тоді, коли решта людства була лише скупченням примітивних варварів.

Колись, у давній і забутій епосі, Нехекхара була символом цивілізації та досягнень людства; це був золотий вік, коли величні міста були збудовані з чудового мармуру і вапняка, а армії підкоряли цілі королівства. Саме тоді могутні правителі Нехекхари ходили серед людей, мов живі боги. Але ця цивілізація була зруйнована тисячі років тому внаслідок великої зради та потужного чарівництва. Усі живі мешканці Нехекхари країни Царів Гробниць (tomb kings) померли протягом однієї печальної ночі, а їх місце зайняли мерці.

Навіть зараз, коли безжальні піски поглинули руїни колись величної цивілізації, перетворивши зелені рівнини на розпечену пустелю, царі гробниць  (tomb kings) знову прокидаються зі своїх старих саркофагів. І знову муміфіковані правителі Нехекхари піднімаються з палаючими очима - їх бажання влади, завоювання та помсти так само сильні у смерті, як і в житті. Царі гробниць не служать вони правлять.

Вони тут, щоб повернути те, що належить їм за правом. Незчисленні легіони царів гробниць з'явилися з недр палючого піску, грізно трясучи зброєю з полірованої бронзи та золота. Стародавні, безпощадні та злі до всіх, хто осмілився недооцінити їх гнів, вони розтопчуть будь-кого, хто зазіхатиме на їх землю чи право володарювати.

-->
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.