У надзвичайно тяжкий час, народився наш магазин настільних ігор. Відчизняний та сучасний, просторий і комфортний магазин настільних ігор "Ігрова Майстерня". Ми надзвичайно цінуємо кожного нашого відвідувача і раді запропонувати вам, провести у нас час, призупинити цей стресовий і шалений ритм, та насолодитися настільними іграми серед друзів. Наш магазин - це місце, де кожен відвідувач може провести час весело та з розвитком! 
 

Що ми пропонуємо нашим відвідувачам? 

Наші Ігрові Майстри проконсультують вас по будь-якій грі, допоможуть порадою у фарбувані, та при бажанні складуть вам компанію у Warhammer. 
Хоч у нас є звичайні настільні ігри, спеціалізуємось ми на всесвіті "Warhammer" і продукції компанії Games Workshop. Ігрова майстерня обладнана спеціальними столами для будь-якої гри, включно з різними форматами настільних ігор Warhammer. А також класика всього фентезі - Lord of the Rings.
Але не Games Workshop єдиним, ми максимально враховуємо побажання наших клієнтів і тому у нашому магазині ви знайдете настільні ігри у будь-якому форматі:

- Для дітей і дорослих.
- Для двох і для компанії.
- Швидкі настільні ігри.
- Епічні дуельні ігри.
- Творчі та абстрактні ігри.
- Квести і детективи.